ASUS DSL-AC51 AC750 2 PORT ADSL/VDSL/FIBER MODEM
Modem Türü : ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumluPortlar : 1 x RJ11 for xDSL 2..
ASUS DSL-AC52U AC750 5 PORT 10/100/1000 ADSL/ VDSL/FIBER MODEM
Modem Türü : VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSLPortlar : 1 x RJ11 for xDSL 4 x RJ45 10/100/1000 BaseT for LAN 1..
ASUS DSL-N16 300MBPS 4 PORT 10/100 ADSL/VDSL/FIBER MODEM
Modem Türü : VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimodePortlar : 4 x RJ45 10/100 BaseT for LAN 1 x RJ11 for x..
ASUS PCE-AC88 KABLOSUZ AC3100 PCI EXPRESS ADAPTOR
Teknik Özellikler : Arayüz : PCI Express Veri Hızı : 802.11 b/g/n/ac : downlink up to 1000 Mbps, upl..
ASUS RP-N12 1 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x2dBI PRIZ TIPI ACCESS POINT
Portlar : 1 x RJ45 için 10/100 BaseT için LANPoe Desteği : YokBağlantı Hızı : 802.11n : 300 Mbpsa yü..
ASUS RT-N12+ 5 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x5dBI ACCESS POINT ROUTER
Portlar : 1 x RJ45 için 10/100 BaseT için WAN, 4 x RJ45 için 10/100 BaseT için LANPoe Desteği : YokB..
ASUS USB-N10 USB 2.0 KABLOSUZ EZ NANO NETWORK ADAPTORU
Teknik Özellikler : Network Standard : IEEE 802.11 b/g/n Arayüz : USB 2.0 Anten : 1 x MIFA Çalışm..
ASUS USB-N14 N300 300MBPS 2X5DBI USB ADAPTOR
Teknik Özellikler : Network Standard : IEEE 802.11 b/g/n Arayüz : USB 2.0 Anten : 2 x R SMA Anten..
CISCO SF110-24-EU 24 PORT 10/100 YONETILEMZ SWITCH
Portlar : 24 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : Rack-mountable - 1UYöneti..
CISCO SF110D-05-EU 5 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 5 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Switching c..
CISCO SF110D-08-EU 8 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 8 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Switching c..
CISCO SF110D-16-EU 16 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 16 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Katman (L2..
CISCO SF110D-16HP-EU 16 PORT 10/100 8xPOE 64W YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 16 (8x10/100 – 8x10/100 POE )Poe Desteği : 8x10/100 POE PoE Toplam Güç 64WMuhafaza Tipi ..
CISCO SG110-16-EU 16 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 16 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : Rack-mountable - 1UYönetim : YokEk Özelli..
CISCO SG110D-05-EU 5 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 5 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : MAC Ad..
CISCO SG110D-08-EU 8 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 8 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : MAC Ad..
CISCO SG110D-08HP-EU 8 PORT 10/100/1000 4xPOE 32W YONETILEMEZ SWITCH
Portlar : 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 -Poe Desteği : 4x PoE 32WMuhafaza Tipi : Deskto..
CISCO SG300-10SFP-EU 10 PORT SFP +2SFP YONETILEBILIR SWITCH
Portlar : 10 x SFP (mini-GBIC); 2 x 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T - RJ-45 (Combo); 1 x console - ..
CISCO SLM2008T-EU SG200-08-EU 8 PORT 10/100/1000 YONETILEBILIR SWITCH
Portlar : 8 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : VarEk Özellikler : Switch..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 278 (14 Sayfa)